ذخیره ساز ویندوزی دکاس

دستگاه ذخیره ساز ویندوزی دکاس از ترکیب دو راهکار ذخیره سازی محلی و همچنین ذخیره سازی مبتنی بر، ابر برای ذخیره سازی داده ها و اطلاعات استفاده می کند. به اختصار می توان گفت ذخیره ساز ویندوزی دکاس، شامل دیسک های سخت متصل به شبکه می باشد.
ذخیره ساز ویندوزی دکاس به یک شبکه کامل متصل می شود و به طور هم زمان در هر تعدادی از رایانه ها تا زمانی که در یک شبکه باشند، قابل دسترسی می باشد. ذخیره ساز ویندوزی دکاس برخلاف هارد دیسک های سنتی، از نوعی سیستم عامل داخلی برخوردار می باشد که با استفاده از ان می توان قابلیت دسترسی از راه دور به برخی از عملکردهای نرم افزاری مانند رسانه های محلی و یا چاپگر را اضافه نمود.
ذخیره ساز ویندوزی دکاس یک دستگاه ذخیره سازی متصل به شبکه می باشد که ذخیره و بازیابی داده ها را برای کاربران یک شبکه امکان پذیر می سازد، استفاده از ذخیره ساز ویندوزی دکاس در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها ضرورت دارد؛ زیرا:
راه اندازی و نصب آن آسان است و برای این کار نیازی به یک متخصص حرفه ای نمی باشد.

  • هزینه راه اندازی کم
  • پشتیبان گیری سریع و آسان از داده ها
  • ذخیره سازی متمرکز و امن داده ها

ذخیره ساز دکاس W2810PROذخیره ساز دکاس W2810PRO

کوچکترین ذخیره ساز دنیا که دارای سیستم عامل ویندوز می باشد . این مدل از ذخیره ساز با داشتن سیستم عامل Windows Storage همه نیازهائی را که شما برای استفاده از یک NAS دارید را به شما ارائه داده و ضمن اینکه با داشتن Windows می توانید براحتی تنظیمات آن را انجام دهید .

ذخیره ساز دکاس W5000 Plusذخیره ساز دکاس W5000 Plus

ذخیره ساز تحت شبکه دارای سیستم عامی WSS 2012 R2 Essentials می تواند با داشتن 5 شایر هارد دیسک SATA بهترین کارائی را برای شبکه شما فراهم نماید . این مدل از ذخیره ساز یکی از پر فروشترین مدلهای ذخیره ساز دکاس در اروپا بوده و خصوصاً افرادی که دوستدار و وفادار شرکت Microsoft هستند این مدل را انتخاب می کنند .

ذخیره ساز دکاس W4000+ذخیره ساز دکاس W4000+

ذخیره ساز تاور برند دکاس مدل 4000 یکی از انواع ذخیره سازهایی است که دارای سیستم عامل ویندوز بوده و با امکانات منحصر بفردی که دارد می تواند همه نیازهای شما را در شبکه فراهم نماید . اگر سیستم عامل ویندوز 2012 نیاز شما را بر آورده کرده و همچنین نیاز به ذخیره ساتز دارید این مدل بهترین گزینه برای شماست .

ذخیره ساز دکاس W12000ذخیره ساز دکاس W12000

مناسب ترین مدل برای شبکه های بزرگی که علاوه بر نیاز به NAS در شبکه خود به سیستم عامل قدرتمند Microsoft Windows نیز نیاز داشته باشند . مدل دکاس W12000 یکی از قوی ترین مدلهای ذخیره ساز دکاس بوده که همه امکانات ذخیره سازی را در یک بسته به شما ارائه می دهد .

ذخیره ساز دکاس W8900ذخیره ساز دکاس W8900

ذخیره ساز قدرتمند W8900 انتخابی مناسب برای پاسخگوئی به نیازهای Bug Data بوده که با پشتیبانی از هارد دیسکهای SATA3 سرعت مورد انتظار شما را برای ذخیره سازی اطلاعات سازمانهای بزرگ فراهم می کند . این مدل دارای سیستم عامل اصلی Windows Server بوده و همه پشتیبانی های نرم افزاری آن را نیر دارا می باشد .