ذخیره ساز لینوکسی دکاس

ذخیره ساز لینوکسی دکاس، زیر ساخت مناسبی را برای ذخیره سازی اطلاعات در شرکت ها و سازمان های مختلف ایجاد می کند. ذخیره ساز لینوکسی دکاس یک فناوری ذخیره سازی می باشد که یک فضای مشترک را برای استفاده یک یا چند کاربر فراهم می آورد. این ذخیره ساز نه تنها به عنوان یک سرور فایل عمل می کند بلکه به عنوان یک دستگاه مناسب برای ذخیره سازی و پشتیبان گیری از فایل ها کاربرد دارد.
ذخیره ساز لینوکسی دکاس، امکان دسترسی سریع به داده ها و اطلاعات را برای کاربران ایجاد می کند که مدیریت و تنظیمات آن نیز بسیار آسان می باشد.

ذخیره ساز لینوکسی دکاس شامل مجموعه ای از هارد دیسک ها می باشد که به لحاظ منطقی مرتب شده هستند و از قابلیت ذخیره سازی بالایی برخوردار می باشند. دسترسی به فایل ها نیز از طریق پروتکل های به اشتراک گذاری پرونده ها در شبکه امکان پذیر می باشد.
عملکرد دستگاه ذخیره ساز لینوکسی دکاس به میزان سرعت و ترافیک شبکه و همچنین مقدار حافظه پنهان بستگی دارد. این در حالی است که دسترسی به داده ها در ذخیره ساز لینوکسی دکاس به سرور وابسته نمی باشد و این امر موجب افزایش سرعت دسترسی به داده ها می گردد.
ذخیره ساز لینوکسی دکاس یکی از دستگاه هایی است که داراری تنظیمات سریع می باشد و فضای زیادی را برای ذخیره فایل های شما فراهم می آورد.

ذخیره ساز لینوکسی دکاس یک ذخیره ساز بر پایه شبکه می باشد که محل ذخیره سازی داده ها را برای کاربران در شبکه LAN یکسان سازی می کند و به همین دلیل کاربران می توانند دسترسی بسیار آسان ومستقیمی به فایل های سیستمی داشته باشند.

ذخیره ساز دکاس N2310ذخیره ساز دکاس N2310

ذخیره ساز دکاس مدل N2310 آخرین دستگاه 2 Bay با یک پردازنده پیشرفته Micro Circuits (AMCC) 800MHz SoC و 512 مگابایت RAM DDR3 است که دارای گزینه های عالی برای افرادی است که به دنبال راهکارهای ذخیره سازی جامع با بودجه کم هستند.

ذخیره ساز دکاس N2810PLUSذخیره ساز دکاس N2810PLUS

N2810PLUS نسخه تازه طراحی شده بر اساس سیستم عامل ThecusOS 7.0 ارائه گردیده است . این مدل از ذخیره ساز از ویدئو های 4K پشتیبانی میکند و گزینه مناسبی برای استفاده خانگی است.

ذخیره ساز دکاس N2560ذخیره ساز دکاس N2560

ذخیره ساز دکاس 2560 مدلی از انواع NAS دکاس است که گزینه بسیار مناسب برای استفاده های خانگی و خانه های هوشمند است. همچنین این دستگاه ذخیره ساز با داشتن خروجی HDMI می تواند فایلهای ویدئوی خاطرات شما را نگهداری کرده و همه جا در دسترس شما ما قرار دهد.

ذخیره ساز دکاس N4310ذخیره ساز دکاس N4310

ذخیره ساز مدل 4310 دکاس نوعی از ذخیره ساز NAS است که گزینه مناسب برای کسب و کارهای کوچک می باشد. ذخیره ساز 4310 میتواند همه نیازهای یک دفتر کار متوسط را برآورده کند. این مدل یکی از آخرین تکنولوژی های ذخیره سازی در دنیا می باشد.

ذخیره ساز دکاس N4560ذخیره ساز دکاس N4560

برادر بزرگتر N2560 بوده که علاوه بر استفاده در کسب و کارهای کوچک و متوسط به عنوان ذخیره ساز تحت شبکه اصلی ، یکی از گزینه های مناسب برای استفاده خانگی بوده که اگر شما حجم اطللاعات زیادی داشته باشید می تواند منبعی برای نگهداری فایلهای خانوادگی شما باشد.

ذخیره ساز دکاس N4810ذخیره ساز دکاس N4810

یکی از بهترین دستگاههای NAS مناسب برای همه نوع استفاده در شبکه های کوچک و بزرگ می باشد . این مدل از ذخیره ساز با دارا بودن 4 درایو هاد دیسک میتواند فضای مناسبی جهت استفاده در سیستمهای بکاپ گیری و همچنین به عنوان فایل سرور مورد استفاده قرار گیرد. امکانات بسیار عالی مدیریت فایلها در کنار سخت افزار با کیفیت دکاس می تواند ایناطمینان را به شما بدهد تا اسناد دیجیتال خود را در محیطی ایمن نگهداری کنید .

ذخیره ساز دکاس N5810PROذخیره ساز دکاس N5810PRO

تنها ذخیره ساز دنیا که دارای UPS داخلی می باشد. با داشتن UPS شما دیگر نگران قطعی برق برای ذخیره سازی اطلاعات خود نباشید. باطری داخلی ذخیره ساز 5810 دکاس این توانائی را دارد تا مدت زیادی برق مورد نیاز NAS را تامین کند. این مدل از ذخیره ساز کالای برتر در نمایشگاه Cebit 2015 شناخته شده است .

ذخیره ساز دکاس N10850ذخیره ساز دکاس N10850

اگر برای ذخیره سازی اطلاعات خود نیاز به دستگاه با تعداد هارد بیشتر از 6 عدد داشته و همچنین امکان استفاده از ذخیره ساز تحت شبکه دکاس از نوع رکمونت را ندارید بهترین گزینه برای شما انتخاب مدل N10850 از انواع ذخیره ساز لینوکسی دکاس می باشد.

ذخیره ساز دکاس N4800ECOذخیره ساز دکاس N4800ECO

ذخیره ساز تحت شبکه دکاس مدل 4800 از سری محصولات ECO شرکت دکاس بوده که با داشتن همه امکانات NAS های دکاس در بهینه سازی مصرف برق بسیار موثر می باشد. مصرف بسیار پائین برق بهمراه سرعت عملکرد بالای این دستگاه آن را نسبت به دیگر مدلهای دکاس متمایز نموده است .

ذخیره ساز دکاس N5550ذخیره ساز دکاس N5550

ذخیره ساز دکاس N5550 یکی از گزینه های انتخابی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط است که با امکاناتی که دارد می تواند همه وظایف یک سرور مناب شرکت شما را بر عهده بگیرد. این مدل از ذخیره ساز با داشتن 5 شیار هارد میتواند همه ظرفیت مورد نیاز شما را برآورده کند.

ذخیره ساز دکاس N8810U-Gذخیره ساز دکاس N8810U-G

ذخیره ساز دکاس مدل N8810U-G یکی از انواع ذخیره ساز لینوکسی دکاس است که بصورت رکمونت بوده و شما می توانید با استقرار آن در رک اتاق سرور و اتصال آن به شبکه خود آنرا به عنوان منبعی برای تهیه بکاپ از سرورهای خود و یا به عنوان منبع فایل سرور خود استفاده نمائید .

ذخیره ساز دکاس N8900ذخیره ساز دکاس N8900

یکی از کاملترین محصولات ذخیره ساز دکاس از نوع رکمونت بوده که با ارتفاع 2U می تواند در رک شما قرار گرفته و به عنوان یک منبع فایل انجام وظیفه نماید . ذخیره ساز N8900 گزینه مناسبی برای شبکه های متوسط و بزرگ می باشد که تا کنون توانسته جایگاه مناسبی در بین رقبا پیدا کند.

ذخیره ساز دکاس N8900PROذخیره ساز دکاس N8900PRO

آخرین ورژن از ذخیره ساز دکاس سری 8900 که علاوه بر داشتن امکانات موجود در مدل 8900 دارای امکان HA و Volume Expansion نیز می باشد. اگر قصد دارید در شبکه خود از ذخیره ساز 8 بی استفاده کنید و همچنین پایداری آن نیز برای شما مهم است این مدل از ذخیره ساز دکاس انتخاب مناسبی می باشد .

ذخیره ساز دکاس N4510UPRO-Sذخیره ساز دکاس N4510UPRO-S

اگر قصد خرید ذخیره ساز دکاس از نوع رکمونت داشته و نمیخواهید زیاد هزینه کنید مدل ذخیره ساز تحت شبکه Thecus N4510UPRO-S بهترین و بصرفه ترین گزینه ای است که می توانید انتخاب کنید . این مدل دارای 4 شیار هارد بوده و انتخاب اقتصادی برای شبکه هائی که میخواهند از ذخیره ساز به عنوان بکاپ سرور و یا فایل سرور استفاده کنند .

ذخیره ساز دکاس N12000PROذخیره ساز دکاس N12000PRO

یکی از قدرتمندترین ذخیره سازهای جهان مدل N12000PRO از انواع استوریجهای Thecus می باشد . ذخیره ساز دکاس مدل N12000PRO می تواند پاسخگوی نیازهای کسب و کارهای بزرگ مانند وزارتخانه ها و شرکتهای بزرگ باشد. این مدل دارای امکانات ویژه ای برای استفاده های مختلف ذخیره سازی اطلاعات می باشد.

ذخیره ساز دکاس N12850Lذخیره ساز دکاس N12850L

ذخیره ساز ایده آل برای سازمانهائی که علاوه بر نیاز به اجرای سیستم ذخیره سازی بتوانند در آینده نیز فضای ذخیره سازی مورد نیاز خود را افزایش دهند . این مدل از ذخیره ساز N12850L با داشتن دادن 12 شیار هارد می تواند تمام نیازهای سازمانی شما را پاسخگو باشد .