نمایندگی دکاس در ایران

نمایندگی دکاس Iran Thecus در نظر دارد تنوع محصولات بیشتری از ذخیره ساز شبکه NAS  دکاس را برای محیط های خانگی و اداری ارائه دهد و همچنین  شرکت Thecus  تلاش می کند که پیشگام زمینه تنوع محصولات ذخیره ساز تحت شبکه با کیفیت  باشد.

برای ایجاد راه حل های بهینه سازی ذخیره سازی برای چنین طیف وسیعی از کاربران، Thecus یک تیم توسعه بهترین در کلاس را با تجربه گسترده در هر دو سخت افزار و نرم افزار توسعه ذخیره سازی مونتاژ. با ترکیب تخصص مهندسی با تمرکز مشتاقانه در تجربه کاربر نهایی، Thecus محصولاتی را تولید می کند که نه تنها قدرتمند و آسان برای استفاده هستند، بلکه محصولات پیشرفته ذخیره سازی را برای کاربرانی از تمامی سطوح مهارت قابل دسترسی می سازند.

مأموریت Thecus این است که تکنولوژی پیشرفته را به راه حل های آسان برای استفاده تبدیل کند تا محیط ذخیره سازی شبکه را برای زندگی روزمره مردم معرفی کند. با ساخت تکنولوژی که شفاف است، Thecus همچنان به ارائه راه حل های ذخیره سازی اطلاعاتی استثنایی برای کاربران و سازمان های پیشرفته در سراسر جهان ادامه می دهد.

با گسترش خدمات نمایندگی ذخیره ساز دکاس در ایران  و فروش ذخیره ساز تحت شبکه Thecus در سراسر کشور ، ماموریت نمایندگی فروش دکاس در ایران ایجاد یک شبکه فروش و خدمات گارانتی دکاس در ایران است. تعهد به ارزشهای مشتری مداری  Thecusباعث شده تا  تمام نمایندگی های دکاس در ایران ، واحد های  تحقیق و توسعه، بخش فروش ذخیره ساز دکاس  و تیم های پشتیبانی فنی ذخیره ساز دکاس در ایران  به طور جدی پشت این تعهد قرار گیرند.