فروش دکاس

در شبکه سازمانهای امروزی و حتی منازل ، فایلها و اطلاعات دیجیتال ارزشمند ترین دارایی می باشند . ما در شرکت دکاس Thecus افتخار می کنیم که در حال توسعه راه حل های ذخیره سازی اطلاعات دارای روشهای نوینی هستیم که اطلاعات شما را در محیطی امن نگهداری کنیم. تیم حرفه ای فروش دکاس شرکت Thecus در سال ۲۰۰۴ میلادی در کشور تایوان راه اندازی شده است .

این تیم حاصل چندین دهه تجربه خود در زمینه تحقیق و توسعه سیستمهای ذخیره ساز اطلاعات تحت شبکه توانستند محصولات ذخیره ساز شبکه NAS با برند دکاس را به بازار جهانی ارائه دهند و اکنون نیز با توسعه کانال بازاریابی برای نام تجاری Thecus و تمرکز بر روی نیازهای مشتری تمرکز خود را بر روی ارائه محصولات ذخیره ساز دکاس با کیفیت بالا گذاشته اند که بتواند نیازهای ذخیره سازی افراد، شرکت های کوچک و متوسط و سازمانهای بزرگ را برآورده کند.

تمرکز اصلی شرکت دکاس در زمینه تولید ذخیره ساز NAS بوده و همواره در حال توسعه و نو آوری  سخت افزار و نرم افزار های جدید ذخیره سازی و توسعه  پروتکل های اصلی ذخیره سازی محتوای دیجیتال می باشد.  نتیجه بخش تحقیق و توسعه ذخیره ساز دکاس ارائه  محصولاتی است که بتواند  کارائی آسان تری در استفاده داشته و در پی آن تعداد سیستمهای بیشتری را در شبکه فروش ذخیره ساز دکاس به مشتریان خود ارائه دهد.

نمایندگی فروش دکاس در ایران در نظر دارد تنوع محصولات بیشتری از ذخیره ساز شبکه NAS  دکاس را برای محیط های خانگی و اداری ارائه دهد و همچنین  شرکت Thecus  تلاش می کند که پیشگام زمینه تنوع محصولات ذخیره ساز تحت شبکه با کیفیت  باشد.

ارزشهای مهم نمایندگی فروش دکاس در ایران

کیفیت، نوآوری، تکنولوژی جدید و قابلیت اطمینان - چهار رکن اصلی در نمایندگی فروش Thecus می باشند.  
کیفیت در ذخیره ساز دکاس :  تعهد به ارائه محصولات ذخیره ساز تحت شبکه Thecus با کیفیت بالاتر از رقبا در  بازار.
نوآوری در فروش ذخیره ساز دکاس :  سرمایه گذاری منابع پولی و نیروی انسانی وسیع در بخش تحقیق و توسعه برای ارائه راهکارهای با کارایی بالا و آسان برای استفاده.