ذخیره ساز thecus دکاس

نس دکاس thecus nas

  Data Guard فناوری انحصاری دکاس در پشتیبان گیری اطلاعات با قابلیت پشتیبانی از انواع RAID 0, 1, 10, 5, 50, 6, 60
در ذخیره ساز دکاس شما می توانید علاوه بر استفاده از امكان ذخيره‌سازی اطلاعات با استفاده از  تکنولوژی RAIDفایلهای خود را به سادگی و بصورت Drag and Drop در محیط‌های ابری Cloud  مانند Drop Box و Amazon S3 و Elephant Drive قرار دهید و براحتی بتوان در هر مكان و شرايطی به آن فایلها  دسترسی داشته باشید.

 یکی از امکانات بسیار مهم در ذخیره ساز تحت شبکه دکاس ، استفاده از آنتی ویروس McAfee به منظور تامين امنيت اطلاعات و كاهش مخاطرات ناشی از بدافزارها می باشد. 

تجهيزات ذخيره ساز دكاس دارای نرم‌افزار قدرتمند آنتی ويروس McAfee می‌باشد که بصورت رایگان روی ذخیره ساز دکاس نصب بوده و به شما ارائه می گردد. آنتی ویروس McAfee  بطور خودكار و با لایسنس رایگان در اختيار كاربران ذخیره ساز تحت شبکه Thecus  می‌باشد و با استفاده از اين امكان می‌توان كليه فايل‌ های ذخيره شده در NAS دکاس  را از نظر آلودگی  به ويروس و بدافزارها پاك سازی نمايد.

شركت دكاس با همكاری شركت Acronis نرم افزار پشتيبان گيری Acronis True Image را به همراه تجهيزات خود بصورت رایگان ارائه می دهد. نرم افزاز بکاپ گیری دکاس  با توجه به مدل نصب شده بر روی انواع ذخیره ساز دکاس  دارای يك تا پنج لايسنس رايگان می‌باشند كه با استفاده از آن می‌توان برای تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات سرورها بر روی ذخیره ساز تحت شبکه دكاس اقدام كرد. از وي‍ژگی ‌های بارز نرم‌افزار بکاپ گیری آکرونیس  وجود رابط گرافيكی ساده و در عین حال کامل  می‌باشد.

 

امکانات دکاس (۱۳۹۶/۴/۱۷) (page) (تعداد بازدید : 1326)

بیشتر
آموزش راه اندازی دکاس (۱۳۹۶/۴/۱۵) (page) (تعداد بازدید : 1137)

بیشتر
سوالات متداول درباره ذخیره ساز دکاس (۱۳۹۶/۴/۱۵) (page) (تعداد بازدید : 1061)

بیشتر
نمایندگی فروش دکاس در ایران (۱۳۹۶/۴/۱۵) (page) (تعداد بازدید : 434)

بیشتر