خرید دکاس Buy Thecus

خرید ذخیره ساز دکاس

جهت خرید دکاس امروز به مدلN4810 نگاهی خواهیم داشت.

خرید ذخیره ساز تحت شبکه ( خرید Thecus دکاس ) یک ذخیره ساز تحت شبکه (NAS) مبتنی بر سیستم عامل لینوکس است که ضمن ارائه عملکرد برتر، شاهد قیمت رقابتی آن در بازار آزاد اقتصادی هستیم. در حال حاضر ذخیره ساز تحت شبکه  4Bay با قابلیت بروزرسانی، مجهز به یک پردازندۀ چهار هسته ای سلرون اینتل (Intel Celeron) است و بروزرسانی به حافظه سیستم با ظرفیت 4 گیگابایتی را دریافت کرده است.

با خرید دکاس محصول با مدل N4810 مجهز به سی پی یو چهار هسته ای (4 CPU Cores) و چهار سینی نصب هارد دیسک (4 HDD trays) است لذا خرید دکاس اعتماد به آن منطقی به نظر می آید.

از آنجا که این سرور NAS در نسخۀ بروزشده سیستم عامل مبتنی بر لینوکس ThecusOS عرضه می شود، به طور قطع چشمگیر و مؤثر واقع می شود و با توجه به این امر که این واحد ذخیره ساز قادر به پخش فایل های چند رسانه ای با کیفیت 1080p و حتی Ultra HD است،  می توان از آن به عنوان مدیا پلیر استفاده نمود. بله، با خرید دکاس thecus این سرور NAS مجهز به یک خروجی HDMI و یک اتصال دیسپلی‌پورت است که تنها کافی است پخش کننده رسانه XBMC slash Kodi را راه اندازی کنید و خواهید دید که یک HTPC چهار هسته ای با عملکرد بسیار عالی در اختیار دارید.